flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інструкція про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

ЗАТВЕРДЖЕНО
 
наказом керівника апарату
апеляційного суду Дніпропетровської області
від «13» липня 2012 року №20а
 
 
 
 
Інструкція
про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк
документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію
 
 
1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), що надаються Апеляційним судом Дніпропетровської області (далі – Апеляційний суд) за запитами на інформацію.
2. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за банківськими реквізитами, зазначеними в Додатку №1 до даної Інструкції.
3. Обрахунок розміру відповідних витрат за вартістю (відповідно до Додатку №2 до даної Інструкції) визначає керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідального за надання таких відомостей.
Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.
4. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідального за надання таких відомостей, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.
5. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.
6. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.
7. У разі ненадходження протягом одного місяця документів, що підтверджують повну оплату витрат, керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідального за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в картотеці «Запити на інформацію».