flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги представників регіональних ЗМІ !

18 травня 2017, 11:27

22 травня 2017 року відбудеться Перший загальнонаціональний форум  "Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього".

 

          Запрошуємо вас прийняти участь у форумі.

 

          Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.   

         Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

         У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

        Українські та іноземні представники судової влади, журналісти, медіа експерти поділяться своїми поглядами на ефективну взаємодію судів та ЗМІ.

        Через обмеженість місць для участі 22 травня 2017 року в роботі першого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього» за сприяння Державної судової адміністрації України організовано проведення 22 травня 2017 року регіональних форумів у всіх

 Обласних центрах України.

 
      Захід пройде у режимі відеоконференцзв`язку з можливістю взяти участь у дискусії .

 

      Представники регіональних ЗМІ Дніпропетровської області можуть прийняти участь у зазначеному форумі, який проходитиме  22 травня 2017 року з 9.00 години  в конференц-залі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26).

 

Детальна інформація  про захід за  посиланням:  http://www.vru.gov.ua/announcement/378