flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про вирішення питання кадрового "голоду" у судах, забезпечення оперативного розгляду справ в умовах оптимізації судів та роботу Павлоградського міськрайонного суду

27 липня 2018, 09:00

За останні 3 роки до Павлоградського міськрайонного суду надійшло близько 500 справ і матеріалів щодо участі у терористичній організації, незаконному збройному формуванні тощо. Крім того тут розглядають справи з 3-х судів міста Донецька, не кажучи вже про щоденні сотні справ від жителів Павлоградського району.

Як справляється з таким навантаженням один з найбільших міськрайонних судів України, у якому за штатом передбачено 22 посади судді, а суддів, які мають повноваження – 8? На скільки судова реформа забезпечить швидкий та оперативний розгляд справ, чи дозволить вирішити кадровий голод у судах, адже за кожною розглянутою справою стоїть людська доля.

Ці актуальні проблеми підняла в програмі «Точка зору» на Громадському телебаченні Дніпра член робочої групи РСУ з питань розвитку суддівського самоврядування у Дніпропетровській області, суддя Павлоградського міськрайонного суду Ірина Шаповалова.