Задати питання
flag Судова влада України

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

09 червня 2017, 14:39

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК,  м. Севастополь,  Донецької та  Луганської областей.

До уваги користувачів веб-сторінки суду!

          Апеляційний суд  Дніпропетровської області з повідомленням про виклик у судове засідання розміщує список осіб, які є учасниками судових процесів по справах,  що знаходяться в провадженні Апеляційного суду Дніпропетровської області, та які проживають (перебувають) у населених пунктах АРК та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях.

 Згідно з офіційною інформацією УДППЗ «Укрпошта» (http://ukrposhta.ua/do-uvagi-kliyentiv-10)приймання всіх видів поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь припинено. На підставі вищезазначеного Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

 Відповідно  до офіційної  інформації  УДППЗ «Укрпошта»( http://ukrposhta.ua/robota-ukrposhti-v-doneckij-ta-luganskij-oblastyax )щодо прийняття поштових відправлень до  Донецької та Луганської областей,    Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам відповідних населених пунктів Донецької та Луганської областей.

 

Список

      осіб яким  не надіслано кореспонденцію апеляційним судом Дніпропетровської області адресовану до АРК та м. Севастополь,    Донецької та Луганської областей.

(повідомлення сторонам у справі  про їх виклик у судове засідання)

станом на 09.06.2017 року.


                                                                                      

Повістка-повідомлення

з/п

Номер справи першої інстанції

(номер провадження)

Найменування сторін по справі

Стан розгляду

 

Примітки

1

 

№ 185/6379/15-ц

 

22-ц/774/3813/17

   За апеляційною скаргою Бабака Андрія Олександровича на ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 23 лютого 2017 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський банк розвитку» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сади Донбасу», Бабака Андрія Олександровича, Гарбович Ніни Григорівни про стягнення заборгованості за кредитним договором.

 

Повістка-повідомлення   

 про  відкладення розгляду  справи

 

на   15 годину  55 хвилин

 

20 червня  2017 року

 

 

Донецька область

м. Донецьк

2

 

 № 185/4463/16-ц

22-ц/774/704/17

За апеляційною скаргою  Виборнова Романа Валерійовича на рішення Павлоградського районного суду Дніпропетровської області від 13 вересня 2016 року по справі за позовом Виборнова Романа Валерійовича до Литовченка Артема Юрійовича про визнання права власності та транспортний засіб.

 

Повістка-повідомлення   

 про  відкладення розгляду  справи

 

на   10 годину  30 хвилин

 

16 червня  2017 року

(Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 18 травня 2017 року задоволено клопотання Виборнова Р.В.  про проведення судового засідання в режимі онлайн конференції.)

 

    м. Донецьк

3

№ 200/21651/16-ц

 № 22-ц/774/2767/17

За  апеляційною скаргою Гайдук Ігоря Олексійовича на рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 17 січня  2017року  у цивільній справі за позовом Козирева Олександра Михайловича до Гайдук Ігоря Олексійовича, Кравченко Вікторії Леонідівни за участю третьої особи приватного сільськогосподарського підприємства «ГАЙДУК» про визнання права власності, внесення та  реєстрації   змін до статуту  та за зустрічним позовом Гайдук Ігоря Олексійовича до Козирева Олександра Михайловича про визнання недійсним договору купівлі-продажу  частки.

 

Повістка-повідомлення   

 про оголошення перерви по справі

 

до    12 години  20 хвилин

 

27 вересня  2017 року

АР Крим

м. Ялта

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК,м. Севастополь,  Донецької та  Луганської областей  потягом 2017 року можна знайти у розділі «Інформація для громадян» підрозділі

 

Інформація для громадян Луганської та Донецької областей, АРК та м. Севастополя

ТАКОЖ, Апеляційну скаргу, ухвалу суду та інші процесуальні документи, можна отримати в канцелярії Апеляційного суду Дніпропетровської  або через електронний суд.

З регламентом обміну електронними документами можна ознайомитися на сайті суду  http://dpa.court.gov.ua/sud0490/elcud/

Уточнити інформацію про стан розгляду справи можна за телефоном відділу по роботі зі зверненнями громадян та надання  інформації Апеляційного суду Дніпропетровської області: (056) 744-25-60.