Задати питання
flag Судова влада України

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

11 серпня 2017, 10:34

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК,  м. Севастополь,  Донецької та  Луганської областей.

До уваги користувачів веб-сторінки суду!

          Апеляційний суд  Дніпропетровської області з повідомленням про виклик у судове засідання розміщує список осіб, які є учасниками судових процесів по справах,  що знаходяться в провадженні Апеляційного суду Дніпропетровської області, та які проживають (перебувають) у населених пунктах АРК та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях.

 Згідно з офіційною інформацією УДППЗ «Укрпошта» (http://ukrposhta.ua/do-uvagi-kliyentiv-10)приймання всіх видів поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь припинено. На підставі вищезазначеного Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

 Відповідно  до офіційної  інформації  УДППЗ «Укрпошта»( http://ukrposhta.ua/robota-ukrposhti-v-doneckij-ta-luganskij-oblastyax )щодо прийняття поштових відправлень до  Донецької та Луганської областей,    Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам відповідних населених пунктів Донецької та Луганської областей.

 

Список

      осіб яким  не надіслано кореспонденцію апеляційним судом Дніпропетровської області адресовану до АРК та м. Севастополь,    Донецької та Луганської областей.

(повідомлення сторонам у справі  про їх виклик у судове засідання)

станом на 11.08.2017 року.


                                                                                      

Повістка-повідомлення

з/п

Номер справи першої інстанції

(номер провадження)

Найменування сторін по справі

Стан розгляду

 

Примітки

1

№185/1558/17

22-ц/774/6345/17

За апеляційною скаргою Бичкової Олени Василівни на рішення Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 13 липня 2017 року по справі за позовом Бичкова Дмитра Олексійовича до Бичкової Олени Василівни про поділ майна подружжя, визнання права власності на ½ частину квартири та за зустрічним позовом Бичкової Олени Василівни до Бичкова Дмитра Олексійовича про розподіл майна подружжя.

 

Повістка-повідомлення   

 про  призначення справи до розгляду

 

на  09 годину  10 хвилин

 

05 грудня  2017 року

м. Донецьк

 

2

№ 2-н-2607/09

22-ц/774/6362/17

 За апеляційною скаргою публічного акціонерного товариства «Банк Фамільний» на ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27 червня 2017 року по справі за  заявою публічного акціонерного товариства «Банк Фамільний» про відновлення втраченого судового провадження та видачу дубліката виконавчого документа.Боржник Медведєв Володимир Петрович

Повістка-повідомлення   

 про  призначення справи до розгляду

 

на  10 годину  20 хвилин

 

28 листопада  2017 року

м. Донецьк

 

 

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК,м. Севастополь,  Донецької та  Луганської областей  потягом 2017 року можна знайти у розділі «Громадянам» підрозділі

 

Інформація для громадян Луганської та Донецької областей, АРК та м. Севастополя

ТАКОЖ, Апеляційну скаргу, ухвалу суду та інші процесуальні документи, можна отримати в канцелярії Апеляційного суду Дніпропетровської  або через електронний суд.

З регламентом обміну електронними документами можна ознайомитися на сайті суду  http://dpa.court.gov.ua/reyestri-ta-sistemi/ecourt/

Уточнити інформацію про стан розгляду справи можна за телефоном відділу по роботі зі зверненнями громадян та надання  інформації Апеляційного суду Дніпропетровської області: (056) 744-25-60.