Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей

12 січня 2018, 15:43

До уваги користувачів веб-сторінки суду!

Апеляційний суд  Дніпропетровської області з повідомленням про виклик у судове засідання розміщує список осіб, які є учасниками судових процесів по справах,  що знаходяться в провадженні Апеляційного суду Дніпропетровської області, та які проживають (перебувають) у населених пунктах АРК та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях.

Згідно з офіційною інформацією УДППЗ «Укрпошта» (http://ukrposhta.ua/do-uvagi-kliyentiv-10)приймання всіх видів поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь припинено. На підставі вищезазначеного Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам населених пунктів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Відповідно  до офіційної  інформації  УДППЗ «Укрпошта»( http://ukrposhta.ua/robota-ukrposhti-v-doneckij-ta-luganskij-oblastyax )щодо прийняття поштових відправлень до  Донецької та Луганської областей,    Апеляційний суд Дніпропетровської області  не здійснює пересилання поштових відправлень, адресованих одержувачам відповідних населених пунктів Донецької та Луганської областей.

 

Список

      осіб яким  не надіслано кореспонденцію апеляційним судом Дніпропетровської області адресовану до АРК та м. Севастополь,    Донецької та Луганської областей.

(повідомлення сторонам у справі  про їх виклик у судове засідання)

станом на 12.01.2018 року.

                                                                               

Повістка-повідомлення

з/п

Номер справи першої інстанції

(номер провадження)

Найменування сторін по справі

Стан розгляду

 

Примітки

1

  № 185/9015/15-ц

 

№ 22-ц/774/2101/18

за апеляційною скаргою  Стоянової Людмили Миколаївни на ухвалу Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 21 листопада 2017 року по справі за заявою Стоянової Людмили Миколаївни про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 листопада 2015 року у справі за заявою Стоянової Людмили Миколаївни заінтересовані особи: Слепньов Олексій Володимирович, Шухінін Сергій Олександрович, про відновлення втраченого судового провадження

Повістка-повідомлення   

 про призначення  справи  до розгляду

на

11 годину 10хвилин  

21 березня 2018 року       

  

Донецька область

 

 

Списки осіб, яким не надіслано кореспонденцію апеляційного суду Дніпропетровської області, адресовану одержувачам населених пунктів АРК,м. Севастополь,  Донецької та  Луганської областей  потягом 2018 року можна знайти у розділі «Громадянам» підрозділі

 

Інформація для громадян Луганської та Донецької областей, АРК та м. Севастополя

ТАКОЖ, Апеляційну скаргу, ухвалу суду та інші процесуальні документи, можна отримати в канцелярії Апеляційного суду Дніпропетровської  або через електронний суд.

З регламентом обміну електронними документами можна ознайомитися на сайті суду  http://dpa.court.gov.ua/reyestri-ta-sistemi/ecourt/

Уточнити інформацію про стан розгляду справи можна за телефоном відділу по роботі зі зверненнями громадян та надання  інформації Апеляційного суду Дніпропетровської області: (056) 744-25-60.