flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Надання місцевим судам Дніпропетровської області методичної допомоги в застосуванні законодавства

               Відповідно до ст.ст.27, 29  Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою надання місцевим судам Дніпропетровської області методичної допомоги в застосуванні законодавства, 

наказом голови апеляційного суду Дніпропетровської області  від 24.01.2017 року № 04/аг (з внесеними наказом від 30.01.2017 року № 08/аг змінами) закріплено суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду за наступними місцевими судами Дніпропетровської області:

 Живоглядова Ірина Карлівна  

    Кіровський районний суд міста   Дніпропетровська,

    Вільногірський міський суд Дніпропетровської області

 

Джерелейко Олена Євгенівна

    Ленінський, Самарський районні суди міста Дніпропетровська

 

 Іванова Алла Пилипівна

    Верхньодніпровський, Васильківський

    районні суди Дніпропетровської області

 

 Іванченко Олексій  Юлійович

     Марганецький міський суд Дніпропетровської області,

     Амур- Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

                      

  Калініч Наталія Іванівна

      Бабушкінський районний суд міста  Дніпропетровська

 

 

   Коваленко Василь Дмитрович  

      Баглійський, Дніпровський районні суди

      міста Дніпродзержинська   Дніпропетровської області

 

    Кондаков Геннадій Вікторович

        Новомосковський, Синельниківський

        міськрайонні суди Дніпропетровської області

 

    Кононенко Олена Миколаївна

         Солонянський районний суд  Дніпропетровської області ,

         Індустріальний районний суд міста  Дніпропетровська

 

     Крот Світлана Іванівна         

          Дніпропетровський районний суд  Дніпропетровської області,

           Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

 

    Мазниця  Андрій Анатолійович

         Заводський районний суд міста Дніпродзержинська,

         Томаківський   районний суд Дніпропетровської області

 

     Мудрецький Роман Володимирович

          Межівський, Петропавлівський районні суди,

          Першотравенський   міський суд Дніпропетровської області

 

     Онушко Наталія Миколаївна

          Царичанський, Покровський районні суди Дніпропетровської області

 

     Піскун Оксана Павлівна

           Криничанський, Магдалинівський,

           Петриківський  районні суди Дніпропетровської   області

 

     Слоквенко  Геннадій Петрович

           П’ятихатський районний,  Жовтоводський міський суди

           Дніпропетровської області

 

     наказом голови апеляційного суду Дніпропетровської області  від 30.01.2018 року № 09/аг  закріплено суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду за наступними місцевими судами Дніпропетровської області:

 

        Пістун Алла Олексіївна

 Інгулецький та Центрально-міський районні суди м.Кривого Рогу, Криворізький районний суд Дніпропетровської області, Широківський  районний суд Дніпропетровської області 

         

                           

      Коваленко Ніна Василівна

      Тернівський районний суд  міста Кривого Рогу, Софіївський  районний суд  Дніпропетровської області

 

 

    наказом голови апеляційного суду Дніпропетровської області  від 14.02.2017 року № 13/аг  закріплено суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду за наступними місцевими судами Дніпропетровської області:

   

        Куценко Тетяна Рудольфівна      

Бабушкінський районний суд  міста Дніпропетровська,

Дніпровський районний суд    міста Дніпродзержинська

 

        Варенко Олена Павлівна

 Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

 Царичанський районний суд Дніпропетровської області

 

    Городнича Валентина Сергіївна

 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області

 Томаківський районний суд Дніпропетровської області

  

     Демченко Ельвіра Львівна

           Магдалинівський районний  суд Дніпропетровської області,

          Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області

          

     Єлізаренко Ірма Анатоліївна

Васильківський районний суд Дніпропетровської області,

Солонянський районний суд Дніпропетровської області

 

     Каратаєва Людмила Олексіївна

  Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області,

Тернівський міський суд Дніпропетровської області

 

     Красвітна Тетяна Петрівна

Кіровський районний суд міста Дніпропетровська,

Межівський районний суд Дніпропетровської області

 

     Лаченкова Оксана Володимирівна

Криничанський районний суд Дніпропетровської області,    

Юр’ївський районний суд Дніпропетровської області

 

      Макаров Микола Олексійович

Заводський районний суд міста  Дніпродзержинська,

П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області

 

     Максюта Жанна Іванівна

Марганецький міський суд Дніпропетровської області,

Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області

 

     Пищида Микола Миколайович       

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська,

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

 

     Петешенкова Марина Юріївна

Самарський районний суд міста Дніпропетровська,

Покровський районний суд Дніпропетровської області

 

     

    Свистунова Олена Вікторівна

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області,

Петриківський районний суд Дніпропетровської області

     

    Ткаченко Ілона Юріївна                   

Красногвардійський  районний суд міста Дніпропетровська,

Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області


    Барильська Алла Петрівна                

Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу,

        Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області,

        Софіївський районний суд Дніпропетровської області


    Бондар Яна Миколаївна

Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу,

Апостолівський районний суд Дніпропетровської області,

Криворізький районний суд Дніпропетровської області


     Зубакова Вікторія Петрівна

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу,

Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу,

Тернівський районний суд міста Кривого Рогу