flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Роз`яснення щодо порядку доступу засобів масової інформації до суду у період карантину

На підставі рішення загальних зборів суддів Дніпровського апеляційного суду від 18.03.2020 року, відповідно до постанови Кабміну від      11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", керуючись рекомендаціями Ради суддів України у Дніпровському апеляційному суді наказом голови суду встановлено особливий режим роботи на період з 18 березня по 03 квітня 2020 року. Зокрема, заборонено допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань тощо. Наказ вважається чинним на час дії карантину.

У зв`язку з чим просимо представників ЗМІ утриматися від відвідування суду.

Для отримання інформації про хід та результати того чи іншого засідання на період карантину рекомендуємо представникам ЗМІ скористатися правом на інформаційний запит.

Також, про результат судового засідання можна отримати інформацію у відкритому доступі, скориставшись Єдиним державним реєстром судових рішень.

Інформація за результатами розгляду резонансних справ завжди оперативно публікується у розділі “Новини” на офіційному сайті Дніпровського апеляційного суду та дублюється на сторінку суду у мережі “Facebook”, тому рекомендуємо представникам мас-медіа відслідковувати вказану інформацію на цих ресурсах.

Просимо представників ЗМІ з розумінням поставитись до таких тимчасових заходів безпеки в умовах карантину, дбати про своє здоров`я та здоров`я оточуючих.