flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

25 травня 2023 року Дніпровським апеляційним судом постановлено ухвали про призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам

25 травня 2023, 16:30

Наведений нижче перелік справ, призначених до розгляду Дніпровським апеляційним судом- не є офіційним викликом у судове засідання.

Відповідно до ч.1 ст. 368 та ст. 369 ЦПК України справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення учасників справи, з особливостями, встановленими главою 1 розділу V Цивільного процесуального кодексу України.

З урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій статті 369 ЦПК України, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

Згідно з ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

З урахуванням викладеного у разі, якщо колегія суддів не постановила ухвалу про виклик учасників справи для надання пояснень у справі, не повідомила учасників справи про дату судового засідання, то розгляд справи здійснюється в порядку письмового (спрощеного) провадження.

Повідомлення про розгляд справи (у разі постановлення ухвали про виклик учасників справи для надання пояснень) та надсилання учасникам справи копії судового рішення буде здійснено згідно з вимогами ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 8 ЦПК України інформуємо про дату призначення до розгляду справ в порядку спрощеного провадження без повідомлення учасників справи.

25 травня 2023 року Дніпровським апеляційним судом постановлено ухвали про призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам

Єдиний унікальний номер справи Номер провадження Сторони у справі Суть позову Доповідач Колегія суддів
221/5543/21 22-ц/803/2871/23 за позовом Пікули Наталі
Анатоліївни до Головного
управління Пенсійного фонду
України в Донецькій області
про стягнення
недоотриманої пенсії
в порядку
спадкування за
законом
Гапонов А.В.

Гапонов А.В.

Новікова Г.В.,
НикифорякаЛ.П.

185/6389/22 22-ц/803/5314/23 за позовом Трайна Андрія
Олександровича до Приватног
о акціонерного товариства
"ДТЕК Павлоградвугілля"
про відшкодування
моральної шкоди,
завданої внаслідок
професійного
захворювання при
виконанні трудових
обов'язків
Гапонов А.В.

Гапонов А.В.

Новікова Г.В.,
НикифорякаЛ.П.